• Yenilendi
Dayanıklı Güç Bankası Depolama Bankası, Fermuar Tasarımı Elektronik Aksesuarlar Saklama Çantası, Güç Bankası için

Dayanıklı Güç Bankası Depolama Bankası, Fermuar Tasarımı Elektronik Aksesuarlar Saklama Çantası, Güç Bankası için

₺ 107.20

Malların miktarı
Emre için Kİ

Polyester ve naylondan yapılmış, güvenli ve toksik olmayan, kokusuz ve sağlıklı.Su geçirmez : saklama çantası su geçirmez ve aşınmaya dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır.Birçok ızgara ile tasarlanmış, çıkarılması ve takılması kolay, kullanımı kolay.Pürüzsüz fermuar : fermuar ile tasarlanmış, anti-pas ve uzun süre kullanım için dayanıklı.Yuvarlak köşe ile birlikte gelir, kullanımı kolaydır ve deforme olması kolay değildir.Şartname : Saklama çantası polyester ve naylondan yapılmıştır ve güvenlidir. non-toxic.It fonksiyonel ızgaralarla tasarlanmıştır, çıkarılması kolaydır ve ne istediğinizi belirler.Özellikler : Polyester ve naylondan yapılmış, güvenli ve toksik olmayan, kokusuz ve sağlıklı.Su geçirmez : saklama çantası su geçirmez ve aşınmaya dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır .Birçok ızgara ile tasarlanmış, çıkarılması ve takılması kolay, kullanımı kolay.fermuar : fermuar ile tasarlanmış, anti-pas ve zaman kullanımı için dayanıklı.Yuvarlak köşe ile birlikte gelir, kullanımı kolaydır ve deforme olması kolay değildir.Özellikler : Durum : Yepyeni Malzeme : Polyester+ naylon Renk : siyah, kırmızı, mor, mavi(isteğe bağlı) Boyut : yaklaşık. 24.5*18*10 cm/ 9.64* 7.08* 3.93 ağırlık : yaklaşık. 195g / 6.87 oz Paket Listesi : 1 * saklama çantası Not : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 0-2 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel Özellikleri

The storage bag is made of polyester and nylon, and it is safeand non-toxic. It is designed with the functional grids, easy to take out and putin what you want. :
  :
Features:
Made of polyester and nylon, safe and non-toxic, odorless and healthy. :
Waterproof:
the storage bag is waterproof and abrasion-resistant, easy to clean .
Designed with many grids, easy to take out and put in, convenient to use. :
zipper:
designed with the zipper, anti-rust and durable for time use.
Comes with the round corner, easy to use and it is not easy to deform. :
  :
Specifications:
Condition:
Brand New
Material:
Polyester+ Nylon
Color:
Black, Red, Purple, Blue(Optional)
Size:
approx. 24.5*18*10cm/ 9.64* 7.08* 3.93in
Weight:
approx. 195g/ 6.87oz
  :
Package List:
1* Storage Bag :
  :
Note:
1. Please allow 0-2cm error due to themanual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same,item color displayed in photos may be showing slightly different from the realobject. Please take the real one as standard.   :

Birindeki katılımlar