• Yenilendi
WNSC Kedi Boyun Koruyucu, Hafif Pet Anti‑Bite Yaka Su Geçirmez Elastik Ayarlanabilir Kedi(L)

WNSC Kedi Boyun Koruyucu, Hafif Pet Anti‑Bite Yaka Su Geçirmez Elastik Ayarlanabilir Kedi(L)

₺ 84.60

Malların miktarı
Emre için Kİ

Su geçirmez, hafif ve yumuşak, giyimi rahat, baskısı olmayan ve yeme içmeyi etkilemeyen su geçirmez dimi kompozit baskılı kumaşı benimser.Örme nervürlü kumaş, yumuşak ve rahat, büyük elastikiyete sahip, akciğerleri boğmayan ve daha rahat olan boynun etrafında kullanılır.Ayarlanabilir boyun çevresi tasarımı, boyun çevresi, çeşitli çeşitlerin ihtiyaçlarını karşılamak için evcil hayvanların boynuna göre ayarlanabilir.Hassas dikiş eşit şekilde yönlendirilir, kırılması kolay değildir ve servis ömrünü büyük ölçüde artırır.Sevimli tropikal balık şekli tasarımı, ameliyat sonrası kurtarma tasması olarak kullanılmasının yanı sıra, bu küçük başlık partilerde veya tatil partilerinde fotoğraf çekmek için de çok uygundur.Özellik : 1. Su geçirmez, hafif ve yumuşak, giyimi rahat, baskısı olmayan ve yeme içmeyi etkilemeyen su geçirmez dimi kompozit baskılı kumaşı benimser.2. Örme nervürlü kumaş, yumuşak ve rahat, büyük elastikiyete sahip, akciğerleri boğmayan ve daha rahat olan boynun etrafında kullanılır.3. Ayarlanabilir boyun çevresi tasarımı, boyun çevresi, çeşitli çeşitlerin ihtiyaçlarını karşılamak için evcil hayvanın boynuna göre ayarlanabilir.4. Hassas dikiş eşit şekilde yönlendirilir, kırılması kolay değildir ve servis ömrünü büyük ölçüde artırır.5. Sevimli tropikal balık şekli tasarımı, ameliyat sonrası kurtarma tasması olarak kullanılmasının yanı sıra, bu küçük başlık partilerde veya tatil partilerinde fotoğraf çekmek için de çok uygundur.Şartname : Öğe türü : kedi kurtarma yakamalzeme : Su geçirmez dimi kompozit kumaşürün Rengi : gösterilen resimler gibi Ürün ağırlığı : Yaklaşık. 71-105g / 2.5-3.7 oz Paket Listesi : 1 xbalık Şekli Kurtarma yakasınot : 1. Izin lütfen 2-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Lütfen satın almadan önce evcil hayvanınızın baş çevresini ölçün ve boyut bilgileri tablosuna bakın.Evcil hayvanınızın iki beden arasında olduğunu düşünüyorsanız, lütfen daha büyük olanı seçin.

Temel Özellikleri

Item Type:
Cat Recovery Collar
Material:
Waterproof Twill Composite Fabric
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 71-105g / 2.5-3.7oz
Package List:
1 xFish Shape Recovery Collar :
1. Please allow 2‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please measure your pet's head circumference before buying, and refer to the size information chart. If you think your pet is between two sizes, please choose the larger one. :

Birindeki katılımlar