• Yenilendi
3 Adet Kesme Mat Modeli Deri Damga Gravür Kesme Pedi Ölçekli Kurulu Zanaat Filmi Kendinden Restorasyon Sağlam Döner

3 Adet Kesme Mat Modeli Deri Damga Gravür Kesme Pedi Ölçekli Kurulu Zanaat Filmi Kendinden Restorasyon Sağlam Döner

₺ 29.52

Malların miktarı
Emre için Kİ

Bu kesme matı her türlü yazı ve resim, oyma mühürleri, manuel pedler, kraft el işi kağıdı oymaları, negatif film kesimi vb.İçin uygundur.Bu kesme matı ne yansıtıcı ne de kaygandır ve bıçak son derece dayanıklıdır.Bu paspas, kesildikten sonra iz bırakmadan kaliteli ve iyi bir kendini yenilemeye sahiptir ve tekrarlanan kesim etkilenmez.Kesme matı, masaüstünü çizilmekten koruyabilir, bu da öğrencilerin ev ofisi için bir zorunluluktur.Bu kesme matı mouse pad olarak da kullanılabilir ve öğrenciler, evler ve ofisler için gereklidir.Şartname : Öğe Türü : Kesme Matmalzeme : Pvcmiktar : Üç Pcsuygun İçin : Her türlü yazma ve boyama, bitmiş taslak kullanımı, gravür mühür, yapma manuel ped, kağıt kesme, yazma çizim, kraft el işi kağıdı oyma, negatif film kesme, model yapımı için en iyi araç, fare olarak da kullanılabilir ped, öğrenciler, aileler, Ofis ayakta.İpucu : Keserken, ellerinizin yaralanmasını önlemek için parmaklarınızı bıçak kenarının önüne koymamaya dikkat edin.Hatırlatma : Bıçak destek plakasına çizildiğinde, bıçak izleri ilk başta daha belirgindir ve yavaş yavaş iyileşir.Bıçak izleri küçülecek, ancak iz kalmayacak.Boyutu : Yaklaşık. 30x22 cm / 11.8x8. 7 inçpaket Listesi : 3 x Kesme Matı.

Temel Özellikleri

Item Type:
Cutting Mat
Material:
PVC
Quantity:
Three pcs
Suitable For:
All kinds of writing and painting, finished draft use, engraving seal, making manual pad, paper cutting, writing drawing, craft paper carving, negative film cutting, the best tool for model making, can also be used as a mouse pad, students, families, Office standing.
Tip:
When cutting, be careful not to put your fingers in front of the knife edge to prevent injury to your hands.
Reminder:
When the knife is scratched on the backing plate, the knife marks are more obvious at first, and will gradually recover. The knife marks will become smaller, but not without marks. Size
Package List:
3 x Cutting Mat :

Birindeki katılımlar